Jamo C 95 II černá
sloupové reproduktory
EAN: 5709009003566
cena za pár
Adresa výrobce: U Pekařky 484/1a 180 00 Praha 8
Stránky výrobce: www.cptpraha.cz
E-mail výrobce: cpt@cptpraha.cz
Popis produktu
Jamo C 95 II, Sloupový reproduktor Jamo C 95 II poskytuje dokonalou směs prvotřídního akustického výkonu s moderním a luxusním designem, který vytváří nádherný kus domácnosti.
- Reprodukce zvuku na vysoké úrovni prostřednictvím kvalitních basových reproduktorů
- Hlubší basy a méně zkreslení
- Čistší zvuk v celém prostoru
Realistický zvuk
Použitím basových reproduktorů Hybrid Composition Conical Cone (HCCC) se C 95 II pyšní skutečným 2-pásmovým basovým reflexním systémem pro výjimečné detaily a vyváženou dynamickou reprodukci.
Čistší zvuk
1" hedvábný kupolový výškový reproduktor propojen s antireflexním vlnovodem nabízí čistší zvuk v celém prostoru.
Propracovaný design
Tento model přináší do vašeho života několik klíčových estetických změn včetně vysoce kvalitních povrchových úprav dřeva a tkaných tvídových mřížek pro bezproblémovou integraci do vašeho prostoru.
Pevnější stabilita
Reproduktor s elegantními, chromovými logy, saténovými hliníkovými ozdobnými kroužky a stabilizačními nožičkami nabízí estetickou eleganci a výjimečný akustický výkon.
Technické parametry
- Impedance: 6 OHM
Fyzické vlastnosti a barva
- Barva: černá
- Šířka: 21,5 cm
- Výška: 98,2 cm
- Hloubka: 31,7 cm
- Hmotnost: 20 Kg
Zvuk
- Frekvenční rozsah (Hz): 37-24000
- RMS výkon: 165 W
- Max. výkon: 330 W
- Citlivost: 89 db
Reproduktory
- Počet pásem: 2
- Počet měničů: 3
- Druh reproduktoru: sloupové
- Aktivní: Ne
Související produkty

SVS SB-2000 Pro BLACK
Subwoofer s uzavřenou ozvučnicí, 12" hliníkový měnič, dvojitý magnet, zesilovač třídy D (500W), sofistikovaný 50 MHz DSP procesor, nastavení a ovládání firemní aplikací a inteligentním rozhraním na zadním panelu. 28.490 Kč
Q Acoustics 5020/bílá
cena za pár 17.990 Kč
AQ Pontos C piano white, centr
Centrální reproduktor řady PONTOS, osazený reproduktory Scan-Speak Žádné domácí kino se neobejde bez dobrého centru a zrovna takovým je Pontos C - dvoupásmová reprosoustava s ozvučnicí typu bassreflex a uspořádáním reproduktorů v systému D´Appolito. Díky této koncepci má Pontos C vynikající směrovou charakteristiku a je snadné s ním provést dokonalé prostorové vyvážení domácího kina. Dvojice středobasových reproduktorů Scan-Speak v aluminiovém odlitém koši má membránu ze skleněných vláken. V oblasti vysokých kmitočtů doplňuje středobasové reproduktory výškový reproduktor Scan-Speak s 1“ textilní kalotou a ferrofluidem v magnetickém obvodu. Reproduktory jsou zapuštěny ve dvojitém sendvičovém čele ozvučnice, které zajišťuje vynikající tuhost. Výhybka II. řádu je na nosném panelu, vývody součástek pájeny přímo jedna na druhou metodou D2D stejně jako kabely na terminály. Díky malé hloubce je snadné Pontos C umístit na stěnu v blízkosti ploché obrazovky. Koncepcí i zvukem se jedná o plnohodnotnou reprosoustavu, která zvládne dokonale přenést celé slyšitelné pásmo a v oblasti řeči vyniká precizní přesností přednesu. S centrálním reproduktorem Pontos C budou filmové dialogy takové, jako by se herci přestěhovali do Vašeho obývacího pokoje. Cena za 1 KUS! Hloubka 185 Šířka 650 Výška 175 17.490 Kč
Q Acoustics Q 3090C/černá
Reprosoustavy řady 3000C navazují na oblíbenou řadu 3000i a posouvají hranice tohoto segmentu zase o stupeň výše. Základem jsou středobasové měniče s "C-cubed" membránou, která svou charakteristikou zaručuje vysokou dynamiku a perfektní navázání na výškový měnič. Série 3000C využívá také řadu konstrukčních prvků z vyšší řady Concept. P2P technologie výrazně zvyšuje tuhost ozvučnice, pro zlepšení frekvenční odezvy a eliminaci stojatého vlnění je v ozvučnici instalován Helmholtzův rezonátor. Reprosoustavy série 3000C je určeny těm, kteří ocení vysokou kvalitu reprodukce za atraktivní cenu a to nejen ve stereo provozu, ale také v sestavách domácího kina. 7.990 Kč
JBL STAGE 280F
cena za pár 34.990 Kč