LORD R4
monoklimatické chladničky
EAN: 4251539602296
Barva: bílá
kompletní záruka 5 let ZDARMA !
Adresa výrobce: Boleslavská 1391, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav 250 02
Stránky výrobce: www.lord.eu
E-mail výrobce: prodejna@lord.eu
Popis produktu
Potěší i svými mnohými přednostmi. Mezi ty základní patří velký vnitřní prostor 331 litrů a zároveň nízké provozní náklady. Během jednoho roku spotřebuje lednice 114 kWh elektrické energie.
Sháníte-li tedy lednici bez mrazáku s velkým úložným prostorem, který je díky funkci automatického odmrazování zcela zproštěn o nutnost lednici často odmrazovat, je tento produkt určen právě vám.
Přítomnost vnitřního LED osvětlení vám zaručí vždy dokonalý přehled nad uloženými potravinami. Skvělým faktem je i možnost volby směru otevírání dvířek. Uložit přehledně velký nákup může být problém. V chladničce LORD R4 však máte možnost uspořádání polic, jak zrovna potřebujete.
Proč si pořídit chladničku LORD R4
Když jsme zakládali firmu Lord, řekli jsme si: „Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.”
Zkoumali jsme, co je příčinou poruch - a snažili jsme se odstranit vše, co může poruchy způsobit.
Už na počátku jsme se také rozhodli, že než do přebujelé byrokracie, budeme raději investovat do kvalitních materiálů v našich spotřebičích. To prodlužuje výdrž chladničky R4.
Další částí naší filozofie bylo soustředit se se na užší portfolio v chladničkách – ale u toho mála mít čas a prostor vychytat všechny „mouchy”, aby chladničky mohly sloužit zákazníkům co nejdéle.
Díky kombinaci poctivého zkoumání příčin poruch, nadstandardních materiálů a soustředění se na málo produktů vám nabízíme u chladničky LORD R4 záruku 2+3 roky bez podmínek a bez registrace a na vše.
Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace.
Různé značky sice nabízí záruku 10, 15 nebo 20 let na kompresor. Ale kompresory se dnes vyrábí bezuhlíkově a jsou v podstatě „věčné“. Aby toho nebylo málo, zaznamenali jsme případy, kdy se záruka sice vztahuje na „věčný“ kompresor, ale už nikoli na elektroniku ke kompresoru.
Ale kdyby se vám snad chladnička LORD R4 přesto kdykoli v průběhu pěti let porouchala, přijede k vám co nejrychleji technik.
Práci technika, jeho dopravu a náhradní materiál máte zdarma.
Abyste mohli uplatnit nárok na opravu zdarma nebo výměnu zdarma, nesmíte si samozřejmě chladničku sami poškodit.
Technické parametry
Typ | Jednodveřová lednička bez mrazáku |
Způsob umístění | Volně stojící spotřebič |
Roční spotřeba energie | 114 kWh/rok |
Energetická třída | E |
Původní energetická třída (do 30. 6. 2021) | A |
Užitný objem | 331 l |
Hlučnost | C 40 dB |
Klimatická třída | N-T ( 16°C až 38°C) |
Teplotních zón | 1 |
Počet chladících okruhů | 1 |
Barva a materiál dveří | bílá |
barva a materiál boků | bílá |
Související produkty

Philco PTL 1302 W
Monoklimatická chladnička, F, objem chladničky 131 l, N/ST, barevné provedení: bílá 4.990 Kč
Snaige CC48DM-P600FD
chladnička • výška 202,5 cm • šířka 60 cm • hloubka 68,5 cm • čistý objem 350 litrů • energetická třída D • spotřeba den 2,432 kWh • spotřeba rok 882 kWh • chladicí teplota 0°C - 8°C • automatické odmrazování chladničky • hluk 50 dB • drátěné poličky, nastavitelné • gastro - bez poliček ve dveřích • přestavitelné dveře • nastavitelné nožičky • hmotnost - 76 kg • barva bílá 19.990 Kč
PHILCO PTL 2352
ednodvéřová chladnička Philco PTL2352 je vybavena skleněnými policemi, které vytváří čistý a jednoduchý design. Svojí energetickou třídou E se řadí mezi nejúspornější. Chladnička disponuje využitelným objemem 235 litrů. 7.990 Kč
Liebherr RBa 4250
Lednička je navržena pouze pro klasické chlazení potravin, nenachází se v ní mrazák a proto je s ní spojena vyšší úspornost. Jde o volně stojící model, který můžete umístit do interiéru bez větších úprav. Lednice je zařazena do extrémně úsporné energetické třídy A. Její klimatickou třídu vyznačuje zkratka SN-T. Hlučnost ledničky je velmi nízká, spadá totiž do třídy A. Hlučnost ledničky je nízká, spadá totiž do třídy B. 31.990 Kč
LORD R7
Monoklimatická chladnička LORD R7 v energetické třídě E (do 30. 6. 2021 odpovídalo zhruba třídě A ) a bílém provedení. Mezi přednosti R7 patří velký vnitřní prostor 309 litrů a zároveň nízké provozní náklady. Během jednoho roku spotřebuje lednice pouze 112 kWh elektrické energie. Sháníte-li lednici bez mrazáku s velkým úložným prostorem, který je díky funkci automatického odmrazování zcela zproštěn o nutnost lednici často odmrazovat, je tento produkt určen právě vám. Přítomnost vnitřního LED osvětlení vám zaručí vždy dokonalý přehled nad uloženými potravinami. Skvělým faktem je i možnost volby směru otevírání dvířek. Uložit přehledně velký nákup může být problém. V chladničce LORD R7 máte možnost uspořádání polic, jak zrovna potřebujete. LORD R7 disponuje i boxem na ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti. Proč si pořídit chladničku LORD R7 Když jsme zakládali firmu Lord, řekli jsme si: „Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.” Zkoumali jsme, co je příčinou poruch - a snažili jsme se odstranit vše, co může poruchy způsobit. Už na počátku jsme se také rozhodli, že než do přebujelé byrokracie, budeme raději investovat do kvalitních materiálů v našich spotřebičích. To prodlužuje výdrž chladničky R7. Další částí naší filozofie bylo soustředit se se na užší portfolio v chladničkách – ale u toho mála mít čas a prostor vychytat všechny „mouchy”, aby chladničky mohly sloužit zákazníkům co nejdéle. Díky kombinaci poctivého zkoumání příčin poruch, nadstandardních materiálů a soustředění se na málo produktů vám nabízíme u chladničky LORD R7 záruku 2+3 roky bez podmínek a bez registrace a na vše. Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace. Různé značky sice nabízí záruku 10, 15 nebo 20 let na kompresor. Ale kompresory se dnes vyrábí bezuhlíkově a jsou v podstatě „věčné“. Aby toho nebylo málo, zaznamenali jsme případy, kdy se záruka sice vztahuje na „věčný“ kompresor, ale už nikoli na elektroniku ke kompresoru. Ale kdyby se vám snad chladnička LORD R7 přesto kdykoli v průběhu pěti let porouchala, přijede k vám co nejrychleji technik. Práci technika, jeho dopravu a náhradní materiál máte zdarma. Abyste mohli uplatnit nárok na opravu zdarma nebo výměnu zdarma, nesmíte si samozřejmě chladničku sami poškodit. 15.399 Kč